Kullanıcıya Sağladığı Avantajlar

İnternete Bağlı Tüm Cihazlarla Kullanabilme

Tüm bilgilere, belgelere, raporlara istediğiniz an hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca yenilikçi teknolojimiz sayesinde WEB tarayıcısı olan ve internete bağlanabilen her türlü mobil cihazdan (PDA ve cep telefonları gibi) sisteme ulaşmak mümkündür.

Böylece istediğiniz zaman sisteme erişme imkanı bulacak ve gereken değişiklileri anında yapabileceksiniz.

Tüm Sakinlerin Profillerini Takip Edebilme

Apartman yöneticiliği programı, apartmanda ya da sitede oturan sakinlerin borçlarını, malik/kiracı olup olmadıkları gibi tüm bilgilere anında ulaşma imkanı sağlar.Bu sayede,daha sağlıklı bir işleyiş söz konusu olur.

Ayrıca aynı apartmanda veya sitede yaşadığınız komşularınızın genel bilgilerini de öğrenmiş olacaksınız (isim, soyisim , daire no gibi). Böylece çok sayıda dairenin olduğu sitelerde sistem daha düzenli hale gelecektir.

Gelir Gider Tablolarını Otomatik Hesaplama

Sitenizdeki tüm gelirleri ve giderleri tek tuş ile kolayca hesaplama imkanı sağlamaktadır. Geleneksel hesaplama işlemlerinden doğan zaman kaybı e-yönetici ile en aza indirgenir.

Program çok hızlı bir şekilde bütün hesaplamaları sizin yerinize yapacaktır. 

Otomatik Rapor ve Makbuz Çıkarabilme

Artık kağıt işlerine son.Yöneticim programı ile birlikte rapor ve makbuz işlemleri otomatik olarak alınabilmektedir. Sizi yoran zamanınız boşa harcayan eski usullerden kurtulmak artık elinizde...

Artık tek tuşla istediğiniz bilgilere ulaşacak ve bu bilgileri yine tek tuşla dokuman haline getirme keyfini yaşayacaksınız.

Duyuru Panosu İçi Aylık Rapor Çıkarabilme

Duyuru panosunda yayımlanacak olan rapoları otomatik olarak aylık alabilirsiniz. Site veya apartman yönetimi ile uğraşanların en büyük sıkıntılarından bir tanesi de duyuru panolarına aylık rapor çıkarmaktır.

Sistemde kayıtlı olan tüm bilgileri anında panoya asabileceksiniz. Sistemdeki tüm bilgiler serverlara anlık kayıt olduğu için herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Tüm Sakinlerin Sistemi Takip Edebilmesi

Apartman yöneticiliği programı sayesinde site sakinleri ödedikleri aidatın nasıl harcandığını en ince ayrıntısına kadar inceleyebilirler. Programdaki bu özellikle yönetici ve diğer apartman sakinleri arasında oluşabilecek maddi manevi her türlü problemi hiç bir şekilde yaşamayacaksınız.

Sistemli, düzenli ve teknolojiyle uyumlu bir uygulamanın olduğu apartmanda huzur dolu zamanlar geçireceksiniz.

E-mail ve SMS Yolu İle Duyuru Yapabilme

Duyuru,ödenmemiş aidatlar vs. bilgilerin site sakinlerine ister e-mail ister sms yolu ile bildirilmesi sağlanmaktadır. Çoğu apartman sakini panolardaki biligilere dikkat etmez.

Böylece önemli duyurular genelde  göz ardı edilir. E- yöneticinin sizlere sağladığı başka bir avantajda, tüm apartman sakinlerine toplu bir şekilde E-mail ve SMS atma olanağını sağlamasıdır.

Otomatik Yedekleme

Bilgileriniz kaybolur diye korkmayın.Otomatik Yedekleme ile birlikte tüm verilerin bir kopyasını alabilirsiniz. E-yöneticinin sağladığı büyük avantajlardan biri de sizi eski usul kayıt derdinden kurtarmaktır.

Defter veya excel'e yapılan kayıtların hepsi belirli oranda risk taşır. Tutulan kayıtların silinmesi, kaybolması veya eksik girilmesi can sıkan sorunlara neden olur. E-yönetici ile bu böyle bir risk yaşamayacak işlerinizi gönül rahatlığı ile yapacaksınız.