E-Yöneticim

Temel amacı yaşam alanlarının yönetimi için kolaylık sağlamak olan e-yöneticim, yazılım alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren Magnet Web firmasının bir girişimidir. Apartmanların, sitelerin, yazlık sitelerin, iş hanlarının ve toplu konutların doğru ve etkin bir şekilde yönetilmesi ve işletilebilmesi için gerekli olan bu program geçmiş yöntemlerin aksine hızlı ve kolay olmasıyla bu alanda önemli bir ihtiyacı gidermektedir.

2002 yılından bu yana faaliyet gösteren Magnet Web firması, bu alanda fark ettikleri bir eksikliğin giderilmesi için kolları sıvamış ve sonuçta e-yöneticim apartman yöneticiliği programı ortaya çıkmıştır. Sistem sizi defter tutma, konut sakinlerini gezerek iletişim kurma, elden tahsilat belge veya tebliğ etme, bilgilendirmelerde gecikme gibi bir uzun zamanlar alan işlerden kurtarmaktadır. Kısacası bir apartmanın veya sitenin yönetimini kolaylaştırmakta ve düzenin sürekliliğini sağlamaktadır. Bu program ile işlerinizi takip ederek, zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

 

E-Yöneticim Nedir?

E-Yöneticim denildiğinde akla gelen ilk cümle, bilhassa apartman ve site yönetim eksikliklerinin giderilmesi ve kolaylaştrılması fikriyle yazılmış bir online web yazılımıdır.

Fakat Mag-Net Web olarak biz size sınır koymuyoruz. Bu nedenle E-yönetici yazılımımızın kullanım alanları çok daha geniş tutuyor ve hizmetinize sunuyoruz. E-Yöneticinin yazılımının kullanım alanlarından birkaçı ;

 • Sitelerde
 • Yazlık sitelerde
 • Apartmanlarda
 • İş Hanlarında
 • Toplu Konutlarda


Kısacası yapılmasını istediğiniz işler ve bu işlerin sistemli bir düzende olması için aidat ödediğiniz her yer...
 

 

Neden İhtiyactır?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi yeni teknlojilere uyum sağlamak için kullanılması gerekenlerden bir tanesi de e-yönetici yazılımıdır. Klasikleşmiş yönetici uygulamalarından ve bu geleneksel yöntemlerden kaynaklanan bir çok problemden sizi kurtarıyoruz. Bu problemlere neden olan bazı yöntemler;

 • Defter tutma
 • Konut sakinlerini gezerek iletişim kurmak
 • Elden tahsilat belge veya tebliğ etme
 • Bilgilendirme veya bilgilendirme konusunda gecikmeler 

 
Bu sorunlar veya aklınıza gelebilecek başka sorunlar klasik yöntemlerle yaşamaya devam edersiniz. Bu sorunlarızı çözmek için tek ihtiyacınız E-Yönetici yazılımıdır.

 

 

Neden Kolaydır?

Magnet Web ailesi olarak kendi yazdığımız programlar ve web sitelerimizde öncelik verdiğimiz konu sitenin sade, şık ve kolay kullanımı sağlayan ürünler üretmektedir. Bu politikamızla alanımızda lider konumdayız. Online E-Yönetici yazılımımızda da bu politikamızdan ödün vermedik ve size yine en sade ve en şık yazılımı sunduk.

Sıradan bir bilgisayar kullanıcısının bile çok kolay bir şekilde idare edebilmesini sağlayan program, kullanımı kolay menü ve içeriğe sahiptir. Sistemi, sabit bilgisayarların yanı sıra internet bağlantısı olan akıllı cep telefonları, i-pad, laptop gibi mobil cihazlardan da kontrol edebilirsiniz.

 

Önceki Yöntemlerden  Farkı Nedir?

 • Geleneksel yöntemlerle yaptığınız her şeyi daha düzenli olarak yapabilmenize imkan tanıyan sistem, işyerinden, evden, tatilden, kısacası internete girebildiğiniz her mekandan işlerinizi yürütebilmenizi sağlar. (Ödemeleri online tahsil edebileceğiniz gibi)
 • Tahsilatları da ister elden ister mail yoluyla ulaştırmanıza imkan tanır. Gelir-Gider olarak girilen verileri raporlar, ayrıntılı döküm çıkarır, istatistiklere böler, kasa tutar, yönetim duyurularını, toplantı konularını ister mail, ister SMS olarak kat maliklerine bildirir.

Kısacası daha önce fiziksel olarak yapılan, zaman kaybına neden olan yorucu yöneticilik işlerinizi bir program üzerinden eksiksiz olarak yürütebileceğiniz bir sistemdir

 

Kullanılan Cihazlar ve İşletim Sistemleri

Sistemi nasıl ve nereden idare edebilirim?

Internete baglı her türlü cihazdan ile kullanabilirsiniz. (Bilgisayarlar ve Akıllı Cep Telefonları ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.)